Je libo reklamu in-print, on-line, out-door nebo rovnou all-in-one?

Jste místní podnikatel a líbí se vám celostátní kampaně velkých firem. Chytlavý nápad, kombinace různých forem oslovení, profesionalita… Tak pojďme do toho. Společně takovou vymyslíme a realizujeme v malém. Stejně pěknou, jen v regionálním měřítku.

Zajímavá a účinná regionální kampaň může klidně vypadat podobně, jak to znáte ze světa velké reklamy. I prostředí malého města či menšího kompaktního regionu nabízí řadu zajímavých forem a způsobů, jak oslovit ty, kterým chcete nabídnout své produkty či služby. Ve sdružení AZOR print & media se dlouhodobě zabýváme problematikou efektivního šíření komerčních i nekomerčních informací v rámci berounského regionu. Díky tomu máme detailně zmapovány stávající možnosti a příležitosti, které umíme vhodně propojovat a kombinovat. S využitím poznatků a zkušeností, jež nám dnes a denně přináší práce v reklamě a marketingu, navíc aktivně vymýšlíme a zkoušíme stále něco nového. Protože o tom to je. Zaujmout. Nemáme potřebu upřednostňovat některou z forem reklamy. Hledáme pro každý případ vždy tu nejvhodnější kombinaci. Dokážeme navrhnout a zajistit inzerci v tištěných médiích, v on-line prostoru, na (bill)boardech. Postaráme se o tiskovou produkci, promo akce… Zkrátka u nás je to jak se říká „vše v jednom“. Chcete-li all-in-one.

Dříve, než vám něco nabídneme, budeme si s vámi chtít chvilku povídat. O tom, co chcete v kampani nabídnout a komu, kolik na to máte peněz, jaké máte nápady a představy… Nezávazně a zadarmo posedíme u kávy a uvidíme. Když bude výsledkem přátelského rozhovoru domluva na spolupráci, stane se vaše prezentace naší starostí. A my se staráme rádi.

hlasovalo celkem: 571

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Tohle šidítko fakt funguje! Protože endorfiny neoblafnete

Tohle šidítko fakt funguje! Protože endorfiny neoblafnete

() „Určitě nejsem sportovní typ, papuče s dýmkou sluší mi líp. Není mi dána pohyblivost, jednoho rána řekl…

Reklama
yoga