Po spuštění webových stránek neplánujeme snížit tištěný náklad. Připravujeme ale změnu stávajícího distribučního schématu.

Tištěný čtrnáctideník Kurýr vychází od počátku v nákladu 8 000 výtisků. Pokud se toto číslo v budoucnu změní, tak směrem nahoru. On-line verze není pro Kurýra na papíře konkurencí, ale doplňkem.

Během příprav webových stránek jsme ze strany čtenářů zaznamenali obavy, zda po jejich spuštění nedojde k redukci či dokonce zrušení papírového Kurýru. Nic takového nehrozí. Printová podoba našeho magazínu je vlajkovou lodí a v dohledné době se na tom nic nezmění. Současný tištěný náklad zůstane zachován, a když vše dobře dopadne, dojde v průběhu roku 2016 k jeho postupnému navyšování až k hranici 10 000 výtisků.

Co se pravděpodobně mírně změní, je aktuální distribuční schéma. Podoba, v jaké vychází jednotlivá čísla na papíře, je nově k dispozici v pdf formátu na webových stránkách. To nás vede k myšlence nasměrovat více výtisků než doposud k těm, kteří nemají ke světu internetu tak blízko. Je pro nás velmi příjemným překvapením, jakou oblibu má Kurýr mezi seniory a chceme jim jít v mezích možností naproti.

 

hlasovalo celkem: 617

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Tohle šidítko fakt funguje! Protože endorfiny neoblafnete

Tohle šidítko fakt funguje! Protože endorfiny neoblafnete

() „Určitě nejsem sportovní typ, papuče s dýmkou sluší mi líp. Není mi dána pohyblivost, jednoho rána řekl…

Reklama
yoga