Crazy golf má nové obyvatele

Již několik let patří netradiční pohádkový minigolf v berounském sportovním centru Eden k vyhledávaným sportovním atrakcím města. Těsně před letními prázdninami se do něj nastěhovali dva noví obyvatelé – Křemílek a Vochomůrka. A podle důvěrných informací, které se donesly k našim uším, by borci z pařezové chaloupky nemuseli být na dlouho poslední nováčci v crazygolfové partě. Zdá se, že na nejlepší cestě je vyjednávání o angažmá dalších dvou dvojic.

Poté, co se s úspěchem zhostili role maskotů pražského hokejového mistrovství světa, už se do Berouna chystají legendární králíci Bob a Bobek a rovněž nepřekonatelní domácí kutilové Pat a Mat. Uvidíme, zda bookmakeři Tip Sportu vypíší kurz na to, který pár obsadí svou jamku jako první.

Pokud si teď říkáte, jaké je škoda že sezóna této venkovní atrakce pomalu končí, neklesejte na mysli. Crazygolf zůstane v provozu po celý rok. Otevřeno bude od devíti ráno do setmění. Samozřejmě jen za přijatelného počasí. Napadne-li půl metru sněhu, postavte si raději sněhuláka.

hlasovalo celkem: 923

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Reklama
yoga