Zpověď mlsné kavárnice

Otevřít si kavárnu s dětským koutkem (když je město plné maminek s malými dětmi), jedinečnou kávou speciálně praženou jen pro nás a skvělými zákusky včetně bezlepkových je přece SUPER myšlenka. Tak se stalo, že jsem 1. prosince 2013 otevřela Mlsnou kočku. Začátek byl slibný. No jasně, každý byl zvědavý na novou kavárnu. Prosinec dobrý, leden lepší, únor slibný, březen skvělý, duben…. studená sprcha. Studená sprcha se změnila přes prázdniny v ledovou. Na podzim jsme začínali nabírat dech a pak přišel zase sešup dolů. Od února zase nabíráme dech.

Byla jsem upozorňována letitými kavárníky či cukráři, že zavedení kavárny je běh na dlouhou trať. Jenomže „beran“ se musí přesvědčit sám. Minulý pátek všichni nedočkavě čekali na jedinečné zatmění slunce. Já ten den bilancovala a přemýšlela, jak pokračovat. Od března jsem v kavárně sama (nezlobte se na mě zaměstnanci, ale nejdražší ve firmě jste právě vy) za občasné výpomoci. Mám doma dvě malé děti, které mě potřebují mnohem více, než Beroun potřebuje Mlsnou kočku. Jsem sama, nezávislá a nikdo není závislý na mě. Již několik dní takhle stojím na křižovatce a uvažuji kudy dál.

V pondělí se za mnou v kavárně stavěl známý, který má po celé republice síť kaváren s dětskými koutky. Byl krásný slunečný den a první co řekl, bylo „Tam je dneska hnusně“. Musela jsem se upřímně zasmát. Konečně někdo chápe, že hezké počasí znamená prázdnou kavárnu. Já bych s dětmi taky byla raději venku. Místo toho jsem zavřená v kavárně. V kavárně, kterou mám z celého srdce ráda a přeji jí všechno nejlepší do budoucnosti. Ale svoji rodinu mám radši a chci žít s nimi v přítomnosti.

Proč se vlastně zpovídám? Duben klepe na dveře a já nemám ráda studenou sprchu. Přijďte se k nám podívat, již teď máme v nabídce nové zákusky a nové nápoje k osvěžení. Budoucnost Mlsné kočky máte vážení a milí plně ve svých rukou.

Vaše Mlsná kočka

hlasovalo celkem: 1208

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Reklama
yoga