Nastoupí v Berouně místo profláknutých městských policajtů odepsaní hradní strážníci z Prahy?

Jako na objednávku se ve stejném čase potkaly dvě bezpečnostní kauzy. Jedna v Praze, druhá těsně vedle Prahy. V hlavním městě jsou středobodem neoprávněně vyvěšené trenýrky, v Berouně za podivných okolností sundané botičky.

Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré. Jaký užitek bude z toho, že téměř všichni strážníci berounské městské policie mají škraloup související podle všeho s nasazováním (respektive sundáváním) botiček špatně parkujícím autům, ještě není úplně jasné. Pozitivní důsledky mezinárodně prezentované recese s červenými trenkami nad Pražským hradem se už ale rýsují. „Je to banda neschopných idiotů, kteří by se uplatnili nanejvýš jako biřici v nějakém vidlákově“, prohlásil údajně prezident poté, co mu na hradě sundali trenýrky. Jeho slova naštěstí loajální spolupracovníci okamžitě poskytli médiím a nabídli tak nevědomky berounským radním šanci na řešení svízelné situace. Podle informací, které se podařilo získat od zdroje blízkého vedení města, již byl zahájen proces, na jehož konci bude zrušení Městské policie. Tu od nejbližšího možného termínu nahradí v Berouně Radniční stráž.

hlasovalo celkem: 951

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga