Ludmily všech zemí, dostavte se na Tetín.

Máte v rodině, mezi příteli či v práci nějakou Ludmilu? Pokud ano, pošlete jí v sobotu na první mezinárodní sraz nositelek tohoto jména. Účastnit se osobně něčeho tak úžasného přeci musí být úžasné.

Malá vesnička Tetín se v sobotu 17. září zapíše do historie. Bude totiž místem konání prvního celosvětového srazu nositelek křestního jména Ludmila. Akce je pořádána v rámci tradičního tetínského posvícení a pouti. Všechny zúčastněné Ludmily budou moci tento den bez vstupného navštívit místní kostely i muzeum a pořadatelé navíc ocení nejstarší, nejmladší a nejvzdálenější Ludmilu a dále pak nejdelší rodinný řetěz Ludmil. Na sraz jsou zvány i zahraniční nositelky příbuzných křestních jmen – Lidmila, Ljudmila či Ludmilla. V České republice je aktuálně přes 74 tisíc žen tohoto jména a tak bude na Tetíně možná pěkná tlačenice. Pro úplnost dodáváme, že začátek setkání Ludmil byl stanoven na pravé poledne a místem registrace účastnic bude tetínská vinotéka pana Hampejze.  

hlasovalo celkem: 559

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

(20. listopad 2016) V centru Berouna v Havlíčkově ulici najdete už dva roky pobočku Partners market. Místní si sem zvykli…

Reklama
yoga