Beroun bude mít (možná) novou dominantu - Tygru svobody

V posledních dnech se na parkovišti v centru města opakovaně objevuje kašírovaná postava tygra stylizovaná do známé zaoceánské sochy. Na první pohled se jedná jen o předvolební reklamu, ale není vyloučeno, že je za tím něco víc.

V aktualizovaném programovém prohlášení městské rady je mimo jiné kladen důraz na rozvoj potenciálu v oblasti turistického ruchu. Hledání nových způsobů, jak přitáhnout pozornost široké veřejnosti, může vyústit v leccos nečekaného. „Beroun má rozhodně dobře našlápnuto. Dvakrát do roka je v obležení milovníků keramiky a díky pravidelnému opakování Chaloupkova večerníčku s medvědy je slušný zájem i o televizní chlupáče, kteří tady bydlí. V téhle branži se ale nesmíte zastavit. Chce to hledat stále něco nového. Využít výborně umístěnou, ale jinak dost nezajímavou, rozhlednu na Městské Hoře jako skelet pro atraktivní nástavbu považuji za skvělý nápad“, uvedl pro Kurýr renomovaný marketingový specialista. Nakonec proč ne? Když může mít Praha na Petříně svou malou Eifelovku, proč by nemohl mít Beroun „Tygru svobody“.

hlasovalo celkem: 358

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga