„Upekla“ se vládní demise v Berouně?

Jedním z mála politiků, které nepřekvapil aktuální krok premiéra Sobotky, je dost možná berounský starosta Ivan Kůs. Zdá se totiž, že právě on stojí za projektem demise vlády.

Ten, kdo pozorně sleduje politiku napříč všemi úrovněmi, není výše uvedenou skutečností nijak překvapen. Ivan Kůs je sice jako starosta Berouna aktivně zapojen „jen“ v nejnižším komunálním patře, jeho přátelské kontakty a mocenské nitky však vedou překvapivě vysoko. Málokdo například ví, že v době, kdy byl Ivan Kůs předsedou místní organizace ČSSD, byl Stanislav Gross jejím řadovým členem. „Slávek Sobotka se s Ivanem samozřejmě dobře zná a cení si jeho práce. Jasným dokladem je veřejné poděkování, které opakovaně vyšlo na stránkách jednoho respektovaného místního periodika.

Žádným tajemstvím také není, že Ivan Kůs má dlouhá léta blízko i k Miloši Zemanovi.

Vůbec mě proto nepřekvapuje, že si premiér přijel pro radu právě do Berouna. Po pravdě se daleko více divím tomu, že právě Kurýr dokázal získat fotku z jejich pečlivě tajené schůzky“, uvedl pro magazín Kurýr dobře informovaný zdroj. Přijede si na berounskou radnici pro radu v nejbližší době i prezident? Pokud ano, budeme samozřejmě u toho.

hlasovalo celkem: 1760

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga